Previous

PROFI LED REFLEKTOR pre všetky rastliny, ružová, 50W, 220 V

Previous

PROFI LED GROW panel pre všetky rastliny so zabudovaným samochladiacim systémom, ružová, 95W, 230V

PROFI LED GROW panel pre všetky rastliny so zabudovaným samochladiacim systémom, sunlight, 80W, 230V

Kód produktu: 105
Dostupnosť: Skladom
118,90€
Bez DPH: 99,08€
Priestory a miestnosti bez svetla či "života" ? ŽIADEN PROBLÉM!
Panel je už samostatné svietidlo, určené na priame zapojenie do siete - nie je teda potrebné dokupovať iné svietidla pre jej montáž!


Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa rastové LED trubice stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. 
LED panel pre rast rastlín je dokonalým riešením pri podpore rastu rastlín v interiéri, skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.
Na rozdiel od klasických žiariviek, LED panel obsahuje špeciálne  žlté diódy plného spektra pripomínajúce denné svetlo, ktoré podporujú rast a kvitnutie. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy.  Ďalšou výhodou je pevný a kvalitný plast, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie.
Uhol svietenia je optimálnych 160°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum...
Zapojenie a inštalácia LED panelov je veľmi jednoduchá a rýchla.TECHNICKÉ PARAMETRE:

Druh: LED panel

Výkon: 80W

Farba svetla: žltá ( denné svetlo)

Uhol svietenia: 160°

Typ LED čipov: SMD 2835
Chladenie:  zabudované samochladenie
Počet LED čipov: 100 ks

Rozmer: 310 x 212 x 60 mm

Ochrana IP: IP44

Napájanie: AC: 85-265V
50~60Hz

Prívodný kábel / flexo šnúra do siete: ÁNO

Životnosť: do 50 000 hodín

Výrobca: HIBRIGHT-GROW


Balenie obsahuje: 

1x LED GROW  panel pre rast rastlín, 80W, 230V
1x držiak na zavesenie panelu
1x napájacia šnúra


POZNÁMKA: Led panel je už samostatným svietidlom, balenie obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete, pre pohodlné ovládanie Vášho osvetlenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 40 €.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTOV SKLADOM

EXPRESNÉ DORUČENIE DO 24 HODÍN.