Kuriérska spoločnosť GLS alebo TOPTRANS:
Zásielku Vám kuriér doručí do 24 hodín priamo na Vašu adresu ktorú ste zadali v objednávke.  Doručenie prebieha v čase od 06:00-18:00, v deň doručenia Vám bude zaslaná sms správa s infomáciou kedy Vám bude zásielka doručená, priamo pri doručovaní Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať. Pri preberaní tovaru od kuriéra si zásielku dôkladne skontrolujte! Poškodené zásielky dokážeme s dopravcom vyreklamovať maximálne do 7 dní od ich prevzatia v prípade, že k poškodeniu zásielky došlo počas prepravy.


Cena za dopravu:
Kuriér GLS / TOPTRANS - platba na dobierku pri prevzatí: 4,50€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od jej odoslania)
Kuriér GLS / TOPTRANS - platba bankovým prevodom vopred: 3,90€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)
Kuriér GLS / TOPTRANS - platba kartou online: 3,90€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od jej odoslania


  


OSOBNÝ ODBER:
V prípade záujmu o osobný odber je možné tovar vyzdvihnúť osobne v čase od 8:00 - 16:00 hod. (pondelok-piatok) v Oščadnici na adrese nášho skladu:
MK Tech Trade, s. r. o., Oščadnica 32, 023 01 Oščadnica (okres Čadca)
Tovar nie je možné nakúpiť priamo na našom sklade, nakoľko tu nemáme zriadenú kamennú predajňu. Možný je však osobný odber už vopred vybavených objednávok. O možnosti prevzatia Vášho tovaru budete vopred informovaní prostredníctvom EMAILU alebo SMS správy. Tovar je uhradený v hotovosti na odbernom mieste. Nie je možné tovar uhradiť platobnou kartou. 
Ostatné objednávky budú doručené prostredníctvom doručovacích spoločností.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu.