Previous

PROFI LED GROW panel pre všetky rastliny (sunlight+red) 100W

Previous

LED GROW panel pre všetky rastliny (ružová) 45W

PROFI LED GROW panel pre všetky rastliny so zabudovaným samochladiacim systémom (sunlight+red) 115W

Výrobca: HIBRIGHT
Kód produktu: 199
Dostupnosť: Vypredané
148,00€
Bez DPH: 123,33€

Množstvo

Výpočet ročnej úspory oproti klasickému produktu


Klasický produkt:0,00
LED produkt:0,00
Ušetríte:0,00

TECHNICKÉ PARAMETRE:

DRUH: LED panel

VÝKON: 115 W

FARBA SVETLA: žltá (denné svetlo), červená

TYP LED ČIPOV: SMD 5730 High Power+

CHLADENIE: zabudované samochladenie

POČET LED ČIPOV: 350 ks

ROZMER: 310x210x45 mm

OCHRANA IP: IP 44

NAPÁJANIE: AC: 85-265V         50-60 Hz

PRÍVODNÝ KÁBEL/FLEXO ŠNÚRA DO SIETE: áno

ŽIVOSTNOSŤ: do 50 000 hodín

VÝROBCA: HIBRIGHT-GROW


Balenie obsahuje:

1x LED GROW panel pre rast rastlín

1x držiak na zavesenie panelu

1x napájacia šnúra


POZNÁMKA: keďže LED panel obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete, pre inštaláciu nie je potrebné dokupovať žiadne príslušenstvo


Umiestnenie: 2 až 2.5 metra nad rastliny, pokrytie plochy cca 8-9 m²


LED GROW technológia pestovania rastlín je čoraz viac vyhľadávaná, nakoľko pomocou nej zabezpečíte, že Vaše rastliny môžete pestovať aj v tmavých a uzavretých miestnostiach ako sú haly, pivnice, garáže a podobne.

Séria PROFI LED GROW panelov je vhodnou voľbou pre pestovanie v interiéri a tiež exteriéri, kde je intenzita svetla nedostačujúca. Tieto PROFI LED GROW panely sú vhodné do väčších priestorov, kde dokážu osvetliť až 7-8 m²Prevedenie materiálu u série PROFI je prevažne hliníkové a masívnejšie. O slušný svetelný tok sa postarajú výkonné a moderné LED čipy s označením SMD 2835 High Power+. Osadenie čipov v hliníku znamená spoľahlivý odvod prebytočného tepla a chladenie, ktoré predlžuje životnosť. Čipy sú chránené proti vlhkosti, vode a prachu ochranným sklom. Túto možnosť určite ocenia najmä záhradníci a záhradné centrá, ktoré svoje rastliny pestujú vo vlhkých fóliovníkoch, kde sa nadmernej vlhkosti a zrážaniu vody nijako nevyhnú. Séria PROFI je určená hlavne pre pestovateľov, ktorý si potrpia na kvalitu či pestujú vo väčšom množstve a priestore. 

Svietením počas jari zabezpečíte, že Vaše rastliny budú vo vynikajúcej kondícii celý rok, a navyše dosiahnete, že úroda bude omnoho skôr a vo väčšom množstve. Svietením počas jesene zasa zabezpečíte dokonalú kondíciu rastlín, ktoré mali na zimu problém s udržaním listov alebo strácali sýtozelenú farbu.

Táto moderná technológia LED panelov pre rast a pestovanie rastlín obsahuje špeciálne žlté diódy plného spektra, ktoré výborne nahrádzajú denné svetlo. Diódy podporujú rast, zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú procesu fotosyntézy.

LED panely pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je bodový a teda optimálnych 60°. Prisviecovanie rastlinám nezaťaží ani Vašu peňaženku, nakoľko ide o úspornú LED technológiu, ktorá šetrí elektrickú energiu.


Ku GROW produktom na rast a pestovanie rastlín odporúčame dokúpiť: ČASOVAČ - mechanická spínacia zásuvka

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 40 €.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTOV SKLADOM

EXPRESNÉ DORUČENIE DO 48 HODÍN.