Previous

PROFI LED GROW lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom na všetky rastliny (SUNLIGHT) 15W trojramenná

Previous

BASIC LED GROW lampa na všetky rastliny (E27) 6W

PROFI LED GROW lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom na všetky rastliny, 15W trojramenná

Kód produktu: 50
Dostupnosť: Skladom
53,90€
Bez DPH: 44,92€

Množstvo

Výpočet ročnej úspory oproti klasickému produktu


Klasický produkt:0,00
LED produkt:0,00
Ušetríte:0,00

TECHNICKÉ PARAMETRE:

DRUH: trojramenná LED lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom

MATERIÁL LAMPY: kvalitný hliník s anti-abrazívnym povrchom

TELO LAMPY: flexibilné a ľahko ohýbateľné ramená, prostredníctvom ktorých možno svietidlo nasmerovať na požadované miesto či rastlinu

VÝKON JEDNÉHO RAMENA: 5 W

FARBA SVETLA: fialová

TYP LED ČIPOV: SMD 2835 High Power+

POČET DIÓD: 234 ks (78 čipov na jednom ramene)

DĹŽKA OHYBNÉHO TELA LED LAMPY: 30 cm

PRIEMER SVIETIDLA: 10 cm

OCHRANA IP: IP 44

NAPÁJANIE: 220V, Output 5V, 3000mA

PRÍVODNÝ KÁBEL/FLEXO ŠNÚRA DO SIETE: áno

VYPÍNAČ: áno

ČASOVAČ:  áno, frekvencie časovania: 4, 8, 12 hodín svietenia

STMIEVANIE: áno

ŽIVOTNOSŤ: do 50 000 hodín

VÝROBCA: HIBRIGHT-GROW


POZNÁMKA: Keďže LED lampa obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete, pre inštaláciu nie je potrebné dokupovať žiadne príslušenstvo.

PROFI LED GROW lampa má pevne zabudované čipy, nie je možnosť ich meniť.


Umiestnenie: 0.7 až 1.5 metra nad rastliny, pokrytie plochy cca 4 m²


LED GROW technológia pestovania rastlín je čoraz viac vyhľadávaná, nakoľko pomocou nej zabezpečíte, že Vaše rastliny môžete pestovať aj v tmavých a uzavretých miestnostiach ako sú haly, pivnice, garáže a podobne.

LED lampy si vďaka ohybným a flexibilným telám môžete nastavovať do rôznych polôh a na rôzne miesta okolo rastlín či sadeníc. Tieto lampy sú dobrou voľbou pre všetky rastliny, ovocie a zeleninu a pre všetky fázy rastu. LED GROW trubicové lampy sú vhodné ak potrebujete nasvietiť plochu cca 4 m².

Tieto lampy sú zo série PROFI - prevedenie materiálu je prevažne hliníkové a masívnejšie. O slušný svetelný tok sa postarajú výkonné a moderné LED čipy s označením SMD 2835 High Power+. Osadenie čipov v hliníku znamená spoľahlivý odvod prebytočného tepla a chladenie, ktoré predlžuje životnosť. Čipy sú chránené proti vlhkosti, vode a prachu ochranným sklom. Túto možnosť určite ocenia najmä záhradníci a záhradné centrá, ktoré svoje rastliny pestujú vo vlhkých fóliovníkoch, kde sa nadmernej vlhkosti a zrážaniu vody nijako nevyhnú. Séria PROFI je určená hlavne pre pestovateľov, ktorý si potrpia na kvalitu či pestujú vo väčšom množstve a priestore. 

Svietením počas jari zabezpečíte, že Vaše rastliny budú vo vynikajúcej kondícii celý rok, a navyše dosiahnete, že úroda bude omnoho skôr a vo väčšom množstve. Svietením počas jesene zasa zabezpečíte dokonalú kondíciu rastlín, ktoré mali na zimu problém s udržaním listov alebo strácali sýtozelenú farbu.

Táto moderná technológia LED lámp pre rast a pestovanie rastlín obsahuje špeciálne červené a modré čipy, ktoré sú v pomere vytvárajúcom plné spektrum svetla. Červené diódy podporujú kvitnutie a plodenie a modré diódy podporujú rast a dobrú kondíciu. Technológia LED GROW podporuje celkovú vitalitu a zdravie rastlín, navyše dopomáha celému procesu fotosyntézy.

LED lampy pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! LED GROW lampy majú nižšiu teplotu, nízku spotrebu energie, vysokú svetelnú účinnosť a dlhú životnosť. Zapojenie a inštalácia lámp je rýchla a jednoduchá.


Ku GROW produktom na rast a pestovanie rastlín odporúčame dokúpiť: ČASOVAČ - mechanická spínacia zásuvka

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 40 €.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTOV SKLADOM

EXPRESNÉ DORUČENIE DO 48 HODÍN.