Previous

PROFI LED GROW žiarovka na všetky rastliny (E27) 10W - SUNLIGHT

Previous

PROFI LED GROW žiarovka na všetky rastliny (E27) 15W

PROFI LED GROW žiarovka na všetky rastliny (E27) 12W

Kód produktu: 39
Dostupnosť: Skladom
32,90€
Bez DPH: 27,42€

TECHNICKÉ PARAMETRE:

DRUH: LED GROW žiarovka

MATERIÁL ŽIAROVKY: hliníková, s anti-abrazívnym povrchom

VÝKON: 12 W

PRIEMERNÝ TOK SVETLA: 1100-1200 lumenov

TYP LED ČIPOV: High Power+

POČET DIÓD: 78 ks (42x červené čipy pre rast, 18x modré čipy pre kvitnutie rastlín, 6x biele čipy, 6x UV - ultrafialové, 6x IR - infračervené)

PRIEMER LED ŽIAROVKY: 9.5 cm

ROZMERY ŽIAROVKY: 95x95x110 cm

PÄTICA/ZÁVIT: E27

OCHRANA IP: IP 44

NAPÁJANIE: AC90-220V

ŽIVOTNOSŤ: do 50 000 hodín

VÝROBCA: HIBRIGHT-GROW


Balenie obsahuje:

1x PROFI LED GROW žiarovka pre rast a pestovanie rastlín 12 W


Umiestnenie: 0.5 až 1 metra nad rastliny, pokrytie plochy cca 2.25 m²


LED GROW technológia pestovania rastlín je čoraz viac vyhľadávaná, nakoľko pomocou nej zabezpečíte, že Vaše rastliny môžete pestovať aj v tmavých a uzavretých miestnostiach ako sú haly, pivnice, garáže a podobne. Táto LED GROW žiarovka je vhodná ak potrebujete nasvietiť plochu cca 2.25 m².

Žiarovky sú zo série PROFI - prevedenie materiálu je prevažne hliníkové a masívnejšie. O slušný svetelný tok sa postarajú výkonné a moderné LED čipy s označením High Power+. Osadenie čipov v hliníku znamená spoľahlivý odvod prebytočného tepla a chladenie, ktoré predlžuje životnosť. Čipy sú chránené proti vlhkosti, vode a prachu ochranným sklom. Séria PROFI je určená hlavne pre pestovateľov, ktorý si potrpia na kvalitu či pestujú vo väčšom množstve a priestore. 

Svietením počas jari zabezpečíte, že Vaše rastliny budú vo vynikajúcej kondícii celý rok, a navyše dosiahnete, že úroda bude omnoho skôr a vo väčšom množstve. Svietením počas jesene zasa zabezpečíte dokonalú kondíciu rastlín, ktoré mali na zimu problém s udržaním listov alebo strácali sýtozelenú farbu.

Táto moderná technológia LED GROW osvetlenia pre rast a pestovanie rastlín obsahuje špeciálne červené a modré čipy, ktoré sú v pomere vytvárajúcom plné spektrum svetla. Červené diódy podporujú kvitnutie a plodenie a modré diódy podporujú rast a dobrú kondíciu. Technológia LED GROW podporuje celkovú vitalitu a zdravie rastlín, navyše dopomáha celému procesu fotosyntézy.

LED GROW žiarovky pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! LED GROW žiarovky majú nižšiu teplotu, nízku spotrebu energie, vysokú svetelnú účinnosť a dlhú životnosť.


Ku GROW produktom na rast a pestovanie rastlín odporúčame dokúpiť: ČASOVAČ - mechanická spínacia zásuvka

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 40 €.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTOV SKLADOM

EXPRESNÉ DORUČENIE DO 48 HODÍN.