Previous

PROFI LED GROW panel pre všetky rastliny (sunlight) 100W

Previous

PROFI LED GROW panel pre všetky rastliny so zabudovaným samochladiacim systémom (ružová) 140W

PROFI LED GROW reflektor pre všetky rastliny (ružová) 50W

Kód produktu: 104
Dostupnosť: Skladom
50,90€
Bez DPH: 42,42€

TECHNICKÉ PARAMETRE:

DRUH: LED reflektor

VÝKON: 50 W

FARBA SVETLA: ružová

TYP LED ČIPOV: SMD 2835 High Power+

CHLADENIE: nie

POČET LED ČIPOV: 1 ks

ROZMER: 210x200x20 mm

OCHRANA IP: IP 30

NAPÁJANIE: AC: 85-265V         50-60 Hz

PRÍVODNÝ KÁBEL/FLEXO ŠNÚRA DO SIETE: áno

ŽIVOSTNOSŤ: do 50 000 hodín

VÝROBCA: HIBRIGHT-GROW


Balenie obsahuje:

1x LED GROW reflektor pre rast rastlín

1x držiak na zavesenie panelu

1x napájacia šnúra


POZNÁMKA: keďže LED reflektor obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete, pre inštaláciu nie je potrebné dokupovať žiadne príslušenstvo


Umiestnenie: 1.5 až 2 metra nad rastliny, pokrytie plochy cca 5 m²


LED GROW technológia pestovania rastlín je čoraz viac vyhľadávaná, nakoľko pomocou nej zabezpečíte, že Vaše rastliny môžete pestovať aj v tmavých a uzavretých miestnostiach ako sú haly, pivnice, garáže a podobne.

Séria PROFI LED GROW reflektorov je vhodnou voľbou pre pestovanie v interiéri a tiež exteriéri, kde je intenzita svetla nedostačujúca. Tieto PROFI LED GROW reflektory sú vhodné najmä do väčších priestorov, kde dokážu osvetliť cca 5 m². Prevedenie materiálu u série PROFI je prevažne hliníkové a masívnejšie. O slušný svetelný tok sa postarajú výkonné a moderné LED čipy s označením SMD 2835 High Power+. Osadenie čipov v hliníku znamená spoľahlivý odvod prebytočného tepla a chladenie, ktoré predlžuje životnosť. Čipy sú chránené proti vlhkosti, vode a prachu ochranným sklom. Túto možnosť určite ocenia najmä záhradníci a záhradné centrá, ktoré svoje rastliny pestujú vo vlhkých fóliovníkoch, kde sa nadmernej vlhkosti a zrážaniu vody nijako nevyhnú. Séria PROFI je určená hlavne pre pestovateľov, ktorý si potrpia na kvalitu či pestujú vo väčšom množstve a priestore. 

Svietením počas jari zabezpečíte, že Vaše rastliny budú vo vynikajúcej kondícii celý rok, a navyše dosiahnete, že úroda bude omnoho skôr a vo väčšom množstve. Svietením počas jesene zasa zabezpečíte dokonalú kondíciu rastlín, ktoré mali na zimu problém s udržaním listov alebo strácali sýtozelenú farbu.

Technológia LED GROW podporuje celkovú vitalitu a zdravie rastlín, navyše dopomáha celému procesu fotosyntézy.

LED reflektory pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je bodový a teda optimálnych 60°. Prisviecovanie rastlinám nezaťaží ani Vašu peňaženku, nakoľko ide o úspornú LED technológiu, ktorá šetrí elektrickú energiu.


Ku GROW produktom na rast a pestovanie rastlín odporúčame dokúpiť: ČASOVAČ - mechanická spínacia zásuvka

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 40 €.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTOV SKLADOM

EXPRESNÉ DORUČENIE DO 48 HODÍN.