Previous

PROFI LED GROW lampa na všetky rastliny, 10W dvojramenná

Previous

PROFI LED GROW lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom na všetky rastliny (SUNLIGHT) 15W trojramenná

PROFI LED lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom na všetky rastliny (SUNLIGHT) 30 W dvojramenná

Kód produktu: 106
Dostupnosť: Skladom
43,90€
Bez DPH: 36,58€

TECHNICKÉ PARAMETRE:

DRUH: dvojramenná LED lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom

VÝKON TRUBICE: 2x 15 W

MATERIÁL LAMPY: kvalitný hliník s anti-abrazívnym povrchom

TELO LAMPY: flexibilné a ľahko ohýbateľné ramená, prostredníctvom ktorých možno svietidlo nasmerovať na požadované miesto či rastlinu

FARBA SVETLA: žltá (denné svetlo)

PRIEMERNÝ TOK SVETLA: 820 lumenov

TYP LED ČIPOV: SMD 2835 High Power+

POČET DIÓD: 120 ks

DĹŽKA OHYBNÉHO TELA LED LAMPY: 38 cm

OCHRANA IP: IP 20

NAPÁJANIE: 220 V

PRÍVODNÝ KÁBEL/FLEXO ŠNÚRA DO SIETE: áno

VYPÍNAČ: áno

ČASOVAČ: áno

MOŽNOSŤ STMIEVANIA: áno

ŽIVOTNOSŤ: do 50 000 hodín

VÝROBCA: HIBRIGHT-GROW


Balenie obsahuje:

2x PROFI LED GROW žiarovky pre rast a pestovanie rastlín 15 W

1x ohybné PROFI hliníkové telo


POZNÁMKA: keďže LED lampa obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete, pre inštaláciu nie je potrebné dokupovať žiadne príslušenstvo

PROFI LED GROW žiarovky nie sú pevne zabudované, je možnosť ich meniť.


Umiestnenie: 0.7 až 1.5 metra nad rastliny, pokrytie plochy cca 4 m²


LED GROW technológia pestovania rastlín je čoraz viac vyhľadávaná, nakoľko pomocou nej zabezpečíte, že Vaše rastliny môžete pestovať aj v tmavých a uzavretých miestnostiach ako sú haly, pivnice, garáže a podobne.

LED lampy si vďaka ohybným a flexibilným telám môžete nastavovať do rôznych polôh a na rôzne miesta okolo rastlín či sadeníc. Tieto lampy sú dobrou voľbou pre všetky rastliny, ovocie a zeleninu, a podporujú rast vo všetkých fázach od klíčenia až po dozrievanie plodov.

Tieto lampy sú zo série PROFI - prevedenie materiálu je prevažne hliníkové a masívnejšie. O slušný svetelný tok sa postarajú výkonné a moderné LED čipy s označením SMD 2835 High Power+. Osadenie čipov v hliníku znamená spoľahlivý odvod prebytočného tepla a chladenie, ktoré predlžuje životnosť. Čipy sú chránené proti vlhkosti, vode a prachu ochranným sklom. Túto možnosť určite ocenia najmä záhradníci a záhradné centrá, ktoré svoje rastliny pestujú vo vlhkých fóliovníkoch, kde sa nadmernej vlhkosti a zrážaniu vody nijako nevyhnú. Séria PROFI je určená hlavne pre pestovateľov, ktorý si potrpia na kvalitu či pestujú vo väčšom množstve a priestore. 

Svietením počas jari zabezpečíte, že Vaše rastliny budú vo vynikajúcej kondícii celý rok, a navyše dosiahnete, že úroda bude omnoho skôr a vo väčšom množstve. Svietením počas jesene zasa zabezpečíte dokonalú kondíciu rastlín, ktoré mali na zimu problém s udržaním listov alebo strácali sýtozelenú farbu.

Táto moderná technológia LED lámp pre rast a pestovanie rastlín obsahuje špeciálne žlté čipy. Tie ideálne nahrádzajú denné svetlo, podporujú rast a dobrú kondíciu, kvitnutie a plodenie. Technológia LED GROW podporuje celkovú vitalitu a zdravie rastlín, navyše dopomáha celému procesu fotosyntézy.

LED lampy pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé žiarenie! LED GROW lampy majú nižšiu teplotu, nízku spotrebu energie, vysokú svetelnú účinnosť a dlhú životnosť. Zapojenie a inštalácia lámp je rýchla a jednoduchá.


Ku GROW produktom na rast a pestovanie rastlín odporúčame dokúpiť: ČASOVAČ - mechanická spínacia zásuvka

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 40 €.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTOV SKLADOM

EXPRESNÉ DORUČENIE DO 48 HODÍN.