Previous

PROFI LED GROW žiarovka na všetky rastliny 5W, E27, ružovo-modrá, High-power+

Previous

PROFI LED GROW žiarovka na všetky rastliny 7W, E27, ružovo-modrá, High-power+

PROFI LED GROW žiarovka na všetky rastliny 6W, E27, ružová, High-power+

Kód produktu: 107
Dostupnosť: Skladom
13,70€
Bez DPH: 11,42€

Priestory a miestnosti bez svetla či "života" ? ŽIADEN PROBLÉM! - prostredníctvom LED žiaroviek pre rastliny !


Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa svietidlá pre rast rastlín stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. 
Praktická PROFI LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín s výkonnými LED čipmi HIGH-power+ je dokonalým riešením pri podpore rastu rastliniek v interiéri, v skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.
Na rozdiel od klasických a neúsporných žiariviek, táto LED žiarovka pre pestovanie a rast rastlín obsahuje špeciálne ružové čipy, ktorých rozloženie je v dostačujúcom pomere, ktorý vytvára plné spektrum svetla. Diódy podporujú rast a kvitnutie. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy. Ďalšou výhodou LED žiarovky je jej pevné a kvalitné telo v hliníkovom prevedení, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie. Anti-abrazívny hliníkový povrch zabezpečuje spoľahlivé chladenie LED diód, čo predlžuje ich životnosť a plnú svietivosť. LED čipy sú kryté čírim sklom, ktoré ich chráni pred možnou vlhkosťou, prachom a akýmkoľvek možným poškodením.
LED žiarovky pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je bodový a teda optimálnych 60°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum!
Zapojenie a inštalácia LED žiarovky pre rastliny je veľmi jednoduchá a rýchla.


BALENIE OBSAHUJE:

1x hliníková PROFI LED žiarovka HB-GS6W


TECHNICKÉ PARAMETRE:


Druh: bodová LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín v hliníkovom prevedení

Technológia: LED grow osvetlenie

Výkon žiarovky: 6W

Materiál lampy a žiarovky: hliník s kvalitným anti-abrazívnym povrchom, ktorý spoľahlivo chladí LED čipy, čím predlžuje ich životnosť a plnú svietivosť

Farba svetla: ružová (plné spektrum podporujúci rast aj kvitnutie rastlín)

Uhol svietenia: 60°

Priemerný tok svetla: 550-600 lumenov

Typ LED čipov: HIGH-POWER+ PROFI LED

Počet LED čipov: 28ks

Priemer LED žiarovky: 5cm

Rozmery: výška 6,8cm

Pätica/závit: hrubý závit E27

Ochrana IP: IP44

Napájanie: AC85-265V

Stmievateľná: NIE

Životnosť: do 50 000 hodín

Výrobca: HIBRIGHT-GROW


OSVETLENÁ PLOCHA PRI UMIESTNENÍ LED GROW ŽIAROVKY:

Vo výške 0,3 až 0,7m nad pestovanou rastlinou je osvetlená plocha +- 0,2 až 0,5m2

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 40 €.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTOV SKLADOM

EXPRESNÉ DORUČENIE DO 24 HODÍN.