Previous

Symbivit - Mykorhízne huby pre zeleninu 150g

Symbivit - Mykorhízne huby pre zeleninu 750g

Kód produktu: 149
Dostupnosť: Vypredané
12,50€
Bez DPH: 10,42€

Charakteristika prípravku SYMBIVIT:

Prípravok SYMBIVIT je založený na využití skvelých vlastností mykorhíznych húb. Jedná sa o granulovaný prípravok, ktorý sa ľahko používa a Vaše rastliny z neho budú môcť čerpať to najlepšie pre ich krásu, rast a odolnosť. Mykorhízne huby obsiahnuté v prípravku SYMBIVIT sa napoja na korene Vašich rastlín budú rásť, čerpať živiny z pôdy a podporovať rastlinu počas jej celého života. 

Tento druh Symbivit je špeciálne určený pre zeleninu ako sú napríklad obľúbené paradajky či papriky. Mykorhízne huby v prípravku umožňujú lepší a tiež dlhodobý príjem vody a živín (fosfor a draslík). Huby zabezpečujú efektívne dodanie živín a vody rastlinám predovšetkým v období dozrievania plodov. 

Aplikácia a dávkovanie:

Aplikuje sa pomocou odmerky (15G). Pri použití na záhonoch nasypte prípravok SYMBIVIT na dno výsadbovej jamy tak, aby sa vytvorila súvislá vrstva (1 cm) a vysaďte rastlinu. Pri použití v kvetináčoch sa aplikuje 1 odmerka na 1 liter objemu kvetináča. Prípravkom SYMBIVIT nemôžete rastlinu predávkovať. Prípravok je možné aplikovať plošne vo vrstve 3 cm pod semená pred samotným výsevom (150 g na 1 m2). Najskôr aplikujte prípravok SYMBIVIT, potom prekryte vrstvou zeminy a na plochu vysejte semená.


Zloženie:

Prírodné ílové nosiče, reprodukčné častice, 6 druhov mykorhíznych húb vo forme spór a časti kolonizovaných koreňov rastlín, bioaditíva podporujúce vývoj mykorhíznej symbiózy (prírodné humáty, výťažky z morských rias, mleté horniny) práškový, biologicky rozložiteľný polyakrylamidový gél. 


Upozornenie:

Pre správne fungovanie prípravku SYMBIVIT je nevyhnutné, aby došlo k jeho priamemu kontaktu s koreňmi rastlín. Vyvarujte sa použitiu systemických fungicídov v priebehu prvých troch týždňov po aplikácií prípravku. Účinky prípravku SYMBIVIT môžu byť znížené nadmerným používaním chemických hnojív (nesmie dôjsť k predávkovaniu rastliny). Prípravok je možné pre optimálny výsledok kombinovať s prírodným hnojivom CONAVIT. Prípravok skladujte na chladnom a suchom mieste. Prípravok je použiteľný 2 roky od dátumu výroby pri správnom uskladnení. Namáčacia zmes musí byť použitá v deň prípravy. Prípravok obsahuje prirodzene sa vyskytujúce huby, nie je toxický a ani inak škodlivý pre životné prostredie. Neobsahuje geneticky upravené organizmy a nezanecháva toxické zvyšky v pôde. 

Účinok prípravku SYMBIVIT:

  • lepšia chuť plodov
  • prírodné pestovanie
  • znížená potreba zálievky a hnojenia
  • posilnenie odolnosti rastlín
  • zlepšenie rastu, výživy a zdravia rastliny
  • zvýšený obsah látok s antioxidačným účinkom 


POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 40 €.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTOV SKLADOM

EXPRESNÉ DORUČENIE DO 48 HODÍN.