Previous

PROFI LED trubicová lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom na všetky rastliny, 18 W dvojramenná

PROFI LED GROW lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom na všetky rastliny (červená-modrá-sunlight) 20W trojramenná

Výrobca: HIBRIGHT
Kód produktu: 151
Dostupnosť: Vypredané
54,90€
Bez DPH: 45,75€

TECHNICKÉ PARAMETRE:

DRUH: trojramenná LED lampa so zabudovaným časovačom a stmievačom

MATERIÁL LAMPY: kvalitný hliník s anti-abrazívnym povrchom

TELO LAMPY: flexibilné a ľahko ohýbateľné ramená, prostredníctvom ktorých možno svietidlo nasmerovať na požadované miesto či rastlinu

VÝKON JEDNÉHO RAMENA: 6.7 W

FARBA SVETLA: červená, modrá, žltá

TYP LED ČIPOV: SMD 2835 High Power+

POČET DIÓD: 153 ks (72x červené, 36x modré, 45x teplá biela)

DĹŽKA JEDNÉHO RAMENA: 50 cm

OCHRANA IP: IP 44

NAPÁJANIE: 220V, 50/60 Hz, output: 12V - 2A

PRÍVODNÝ KÁBEL/FLEXO ŠNÚRA DO SIETE: áno

VYPÍNAČ: áno

ČASOVAČ:  áno, frekvencie časovania: 3, 6, 12 hodín svietenia

STMIEVANIE: áno

MOŽNOSTI NASTAVENIA SVETLA: 7 možností kombinácie červených, modrých a žltých diód + možnosť samostatného nastavenia červeného, modrého alebo žltého svetla

ŽIVOTNOSŤ: do 50 000 hodín

VÝROBCA: HIBRIGHT-GROW


POZNÁMKA: Keďže LED lampa obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete, pre inštaláciu nie je potrebné dokupovať žiadne príslušenstvo.

PROFI LED GROW lampa má pevne zabudované čipy, nie je možnosť ich meniť.


Umiestnenie: 0.7 až 1.5 metra nad rastliny, pokrytie plochy cca 4 m²


LED GROW technológia pestovania rastlín je čoraz viac vyhľadávaná, nakoľko pomocou nej zabezpečíte, že Vaše rastliny môžete pestovať aj v tmavých a uzavretých miestnostiach ako sú haly, pivnice, garáže a podobne.

LED lampy si vďaka ohybným a flexibilným telám môžete nastavovať do rôznych polôh a na rôzne miesta okolo rastlín či sadeníc. Tieto lampy sú dobrou voľbou pre všetky rastliny, ovocie a zeleninu a pre všetky fázy rastu. LED GROW lampy sú vhodné ak potrebujete nasvietiť plochu cca 4 m².

Tieto lampy sú zo série PROFI - prevedenie materiálu je prevažne hliníkové a masívnejšie. O slušný svetelný tok sa postarajú výkonné a moderné LED čipy s označením SMD 2835 High Power+. Osadenie čipov v hliníku znamená spoľahlivý odvod prebytočného tepla a chladenie, ktoré predlžuje životnosť. Čipy sú chránené proti vlhkosti, vode a prachu ochranným sklom. Túto možnosť určite ocenia najmä záhradníci a záhradné centrá, ktoré svoje rastliny pestujú vo vlhkých fóliovníkoch, kde sa nadmernej vlhkosti a zrážaniu vody nijako nevyhnú. Séria PROFI je určená hlavne pre pestovateľov, ktorý si potrpia na kvalitu či pestujú vo väčšom množstve a priestore. 

Svietením počas jari zabezpečíte, že Vaše rastliny budú vo vynikajúcej kondícii celý rok, a navyše dosiahnete, že úroda bude omnoho skôr a vo väčšom množstve. Svietením počas jesene zasa zabezpečíte dokonalú kondíciu rastlín, ktoré mali na zimu problém s udržaním listov alebo strácali sýtozelenú farbu.

Táto moderná technológia LED lámp pre rast a pestovanie rastlín obsahuje špeciálne červené a modré diódy. Červené diódy podporujú kvitnutie a plodenie a modré diódy podporujú rast a dobrú kondíciu. Žlté diódy dokonale nahrádzajú denné svetlo a v kombinácii s červenými a modrými diódami vytvárajú ideálne podmienky pre všetky fázy rastu. Technológia LED GROW podporuje celkovú vitalitu a zdravie rastlín, navyše dopomáha celému procesu fotosyntézy.

LED lampy pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! LED GROW lampy majú nižšiu teplotu, nízku spotrebu energie, vysokú svetelnú účinnosť a dlhú životnosť. Zapojenie a inštalácia lámp je rýchla a jednoduchá.


Ku GROW produktom na rast a pestovanie rastlín odporúčame dokúpiť: ČASOVAČ - mechanická spínacia zásuvka

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 40 €.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTOV SKLADOM

EXPRESNÉ DORUČENIE DO 48 HODÍN.