Previous

LED GROW pásik pre rast rastlín (SMD 5050) 5 m, 60 led/m, 14,4W/m vodotesný

Kompletná sada LED GROW pásik pre rast rastlín (5050) 5 m, 60 led/m, 14,4W/m vodotesný

Kód produktu: 34
Dostupnosť: Skladom
36,90€
Bez DPH: 30,75€

TECHNICKÉ PARAMETRE:

PRÍKON: 14.4 W/m

NAPÁJANIE: DC 12V

POČET SMD ČIPOV NA 1 METER: 60 (300 čipov spolu)

TYP LED ČIPOV: SMD 5050

ROZLOŽENIE LED: 4x červená + 1x modrá

FARBA SVETLA: červená, modrá

ROZMERY:  10x2.4x5000 mm

KRYTIE: IP65 - vodotesný

POUŽITIE: interiér, exteriér

STMIEVATEĽNOSŤ: stmievateľné 

ŽIVOTNOSŤ: do 30 000 hodín

VÝROBCA: HIBRIGHT-GROW


TECHNICKÉ PARAMETRE SIEŤOVÉHO NAPÁJACIEHO ADAPTÉRA:

VSTUPNÉ NAPÄTIE: 110V-220V AC

VÝSTUPNÉ NAPÄTIE: 12V DC

MAXIMÁLNY NAPÁJACÍ PRÚD: 5A

PRÍKON: 60W

KONCOVKA: 5.5x2.1 mm

CERTIFIKÁCIA: CE, RoHS

VÝROBCA: SAGEMCOM


Balenie obsahuje:

1x 5 m kotúč HIBRIGHT LED pásik 

1x 5A (60W) sieťový adaptér

1x spájací konektor (samica)


POZNÁMKA: keďže kompletná sada LED GROW obsahuje napájaciu šnúru s vidlicou do siete, pre inštaláciu nie je potrebné dokupovať žiadne príslušenstvo


Umiestnenie: 0.3 až 1 metra nad rastliny, pokrytie plochy 5m x 1m


LED GROW technológia pestovania rastlín je čoraz viac vyhľadávaná, nakoľko pomocou nej zabezpečíte, že Vaše rastliny môžete pestovať aj v tmavých a uzavretých miestnostiach ako sú haly, pivnice, garáže a podobne.

Séria LED GROW pásikov s vysokovýkonnými LED čipmi HIGH-power+ je vhodnou voľbou pre pestovanie v interiéri a tiež exteriéri, kde je intenzita svetla nedostačujúca. LED GROW pásiky sú precízne skonštruované pre špecifické potreby rastlín, a preto poskytujú maximálny impulz pre ich rast a rozvoj. Vďaka jedinečným LED GROW pásikom si môžete vytvoriť osvetlenie s požadovanými rozmermi kdekoľvek a za akýchkoľvek podmienok. Pomocou týchto praktických LED GROW pásikov je pestovanie na všetkých miestach oveľa jednoduchšie. LED GROW pásiky majú certifikát odolnosti voči vode a prachu IP65, takže ich je možné bez problémov inštalovať aj v miestach, kde sa vlhkosti nevyhneme. Pásiky je možné skracovať na vyznačených miestach, a to každých 10 cm. POZOR ! Ak by ste ich strihali na zlom mieste, mohli by sa trvalo poškodiť. Vďaka samolepiacej páske je ich inštalácia skutočne jednoduchá. LED GROW pásiky sú maximálne bezpečné, nevyžarujú žiadne škodlivé UV alebo infračervené žiarenia a sú tiež úsporné.

Svietením počas jari zabezpečíte, že Vaše rastliny budú vo vynikajúcej kondícii celý rok, a navyše dosiahnete, že úroda bude omnoho skôr a vo väčšom množstve. Svietením počas jesene zasa zabezpečíte dokonalú kondíciu rastlín, ktoré mali na zimu problém s udržaním listov alebo strácali sýtozelenú farbu.

Táto moderná technológia LED pásikov pre rast a pestovanie rastlín obsahuje špeciálne červené a modré čipy, ktorých rozloženie je v pomere 4:1. Červené diódy podporujú kvitnutie a plodenie a modré diódy podporujú rast a dobrú kondíciu. Technológia LED GROW podporuje celkovú vitalitu a zdravie rastlín, navyše dopomáha celému procesu fotosyntézy.


Ku GROW produktom na rast a pestovanie rastlín odporúčame dokúpiť: ČASOVAČ - mechanická spínacia zásuvka

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 40 €.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTOV SKLADOM

EXPRESNÉ DORUČENIE DO 48 HODÍN.